Tájékoztatjuk Kedves Utasainkat, hogy a Vörösmarty út - Rózsa Károly utcák csomópontjában ivóvízhálózat felújítási munkálatai befejeződtek, így 2013. augusztus 17-én (szombat) üzemkezdettől az Egerbakta, Felsőtárkány, Szarvaskő felől érkező helyközi járatok az eredeti útvonalukra térnek vissza.
Agria Volán Zrt.
2013.08.16.