Pénteken használatba vehető a felújított megálló a Pásztorvölgyben
Tájékoztatjuk Kedves Utasainkat, hogy tervezetten 2015. július 24-én, pénteken üzemkezdettől, használatba vehető a Pásztorvölgy, lakótelep (Béke u. felé irány) nevű megállóhely.
KMKK - Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Egri Területi Igazgatósága
2015.07.23.










